تعمیر مبل کلاسیک راحتی نمونه 131

تعمیر مبل کلاسیک راحتی نمونه 131

مشتری :
سارا نوازاده
تاریخ سفارش :
11 دی 1398
هزینه :
3100000 تومان
زمان :
12 روز کاری

این مبل هشت نفره و بصورت دو عدد کاناپه 3 نفره و دو مبل تک نفره بود. مشتری عزیزمون بخاطر اینکه رنگش تکراری شده بود قصد داشت پارچه رو تغییر بده. تیم ما با مراجعه به منزل مشتری واقع در خیابان جیحون تهران، نمونه های پارچه رو برد و بعد از انتخاب پارچه، مبل ها رو بار زدن و به کارگاه اوردن. تیم بسرعت سوار کار شد و با شکافتن مبل کار رو شروع کرد. نتیجه هم به این شکلی است که مشاهده می کنید. شما هم می تونید با یک تماس ساده، همکاران 20مبل رو در کنار خودتون داشته باشید تا مبلتون رو 20کنید.

تعهد بالا

ما همیشه سعی کردیم، طبق قولمون عمل کنیم. حتما سعیمون این هست که کار رو در زمان قول داده شده و حتی زودتر تحویل بدیم و هم به هیچ عنوان از کیفیت کار نزنیم.

قیمت معقول – کیفیت بالا

توصیه دوستانه ما اینه که هیچوقت گول قیمت های ارزونی که برخی افراد در هر صنفی از جمله تعمیر مبل میدن رو نخورید. ما خودمون خیلی شاهد بودیم که مبل رو شکافتیم و دیدیم داخلش بجای پارچه ماسک، نایلون، کارتن و از این قبیل ضایعات بوده. یا اینکه از نازک ترین فوم استفاده میکنن. اما ما از انجایی که کارتون رو ضمانت میکنیم، هیچوقت به خودمون ضرر نمی زنیم. چون با کار بی کیفیت، هم باید دوباره مبلتون رو تعمیر کنیم و هم اینکه برندمون بدنام میشه. به همین خاطر قیمت ما، نه پایینه و نا بالا. ولی کیفیتمون به جرات بالاست و بشدت مدعی هستیم در زمینه کیفیت.

تعمیر مبل

  • ویرایش HTML
برچسب ها:

آخرین پروژه ها