تعویض پارچه مبل

تعویض پارچه مبل

تعویض پارچه مبل: آیا پارچه مبل شما مستهلک شده است؟ آیا دیگر آن جلوه و تازگی گذشته را ندارد؟ آیا پرز گرفته یا دچار آسیب هایی نظیر لک، سوختگی یا پارگی شده است؟ آیا کلا از ظاهر مبلمان خود خسته شده شده اید؟

خیلی از افرادی که پاسخشان به این سوالات مثبت است، به اولین چیزی که فکر می کنند این است که “وقتش رسیده یک دست مبلمان نو بخرم”. خریدن یک دست مبلمان جدید همیشه حس خوبی دارد. قرار دادن یک ست مبلمان جدید داخل خانه ظاهر خانه را نوسازی می کند و جلوه تازه ای به آن می بخشد. و همه ما هم طبیعتا تنوع را دوست داریم.

اما همه می دانند که خرید یک دست مبلمان اصلا گزینه ارزانی نیست. بله می توانید مبل های بسیار ارزانقیمتی که تبلیغاتشان را زیاد دیده اید را هم خریداری کنید، ولی باید به این مسئله فکرکنید که چنین مبل هایی حداکثر چقدر قرار است برای شما کار کنند؟ اگر از ما بپرسید، می گوییم حداکثر 2 سال.

اگر قصد خرید یک دست مبلمان نو و با کیفیت را دارید امروزه باید حداقل بالای 20 میلیون تومان هزینه کنید. قیمت هایی که روز به روز هم در حال افزایشند! در چنین شرایطی گزینه تعمیر مبل به صرفه تر و منطقی تر به نظر می رسد.
اگر ظاهر پارچه مبل شما خدشه دار شده، به جای عوض کل ست مبلمان، می توانید با صرف هزینه بسیار کمتر، همان مبل های قدیمی و باکیفیت خود را عملا به یک دست مبلمان نو تبدیل کنید. هرچند تعویض پارچه مبل نکات و ریزه کاری هایی دارد که قبل از اقدام باید حتما با آنها آشنایی داشته باشید.

در این مقاله همراه کارشناسان 20مبل باشید تا با زیر و بم تعویض پارچه مبل آشنا شوید.

مزایای تعویض پارچه مبل

پیش از هر چیز باید بدانید که برای نوسازی ظاهر پارچه مبل، همیشه الزامی برای تعویض آن نیست. خیلی از اوقات با لکه گیری های حرفه ای یا دوختن درزهای شکافته شده، می توان همان پارچه قرار گرفته روی مبل را نوسازی کرد. متخصصان 20 مبل می توانند خیلی از خدمات ترمیم یا تعمیر پارچه رومبلی را در منزل خودتان انجام دهند. بدون اینکه نیازی به آورد و برد مبلمان به کارگاه باشد.

اما اگر مشکلات پارچه مبل جدی تر باشد یا اصولا دوست داشته باشید که پارچه مبل خود را با یک پارچه جدید با طرح و رنگ متفاوت عوض کنید، باید خدمات تعویض پارچه مبل را انتخاب نمایید. به صورت کلی مزیت های تعویض پارچه مبل عبارتند از:

• نوسازی ظاهر مبلمان
• تغییر رنگ مبلمان متناسب با دکوراسیون جدید منزل
• تضمین طول عمر بیشتر مبلمان برای چند سال آتی
• ایجاد تنوع
• هزینه بسیار کمتر نسبت به عوض کردن ست مبلمان

انتخاب پارچه مبل

همه ما عاشق انتخاب های تازه هستیم. همه ما دوست داریم بهترین پارچه را برای مبلمان خود انتخاب کنیم. اما آیا تخصص لازم برای اینکار را داریم؟

واقعیت این که انتخاب پارچه مبل یک فرآیند تخصصی است. هرکسی نمی تواند بهترین نوع پارچه را برای مبل خود خریداری کند. برای اینکار باید از کمک یک متخصص تعمیر مبلمان، مانند 20مبل بهره ببرید. متخصصان با لمس کردن پارچه می توانند جنس و کیفیت آن را تشخیص دهند. کاری که از عهده چشمان و دستان ناآزموده کاربران بر نمی آید. قبل از رفتن به بازار حتما با یک متخصص مشورت کنید.

بهتر است در هنگام انتخاب پارچه مبل به تعیین رنگ و طرح بسنده کنید و انتخاب پارچه مناسب را به عهده کارشناسان 20مبل بگذارید.

ویژگی های بهترین پارچه مبل

بیشترین تماسی که ما با مبلمان داریم، با پارچه رومبلی است. به همین خاطر کیفیت پارچه مبل اهمیت زیادی در تعیین کیفیت خود مبلمان دارد. مهمترین ویژگی های یک پارچه مبل خوب عبارتند از:
• شستشو پذیری
• تراکم بالا
• دچار نشدن زودهنگام به کچلی (ساییدگی بخش هایی از سطح پارچه و کهنگی ظاهری)
• نرمی و راحتی پارچه

پارجه مبل همیشه در معرض لک و آلودگی قرار دارد. به همین خاطر اصولا پارچه هایی که شستشو پذیری مناسبی نداشته باشند می توانند بعدا دردسر زیادی برای شما درست کنند و در صورت لک افتادن مجبورتان کنند تا آنها دوباره آنها را عوض کنید.

از طرف دیگر تراکم بالای پارچه تضمین کننده دوام و کارایی پارچه در طول سالیانی است که قصد استفاده از آن را دارید. جنس رویه پارچه و استحکام آن نیز در حفظ ظاهر زیبای اولیه آن بسیار مهم است.

همچنین اصولا پارچه هایی که درصد مواد صنعتی به کار رفته در تار و پود آنها بالاست می توانند موجب بروز حساسیت های پوستی شوند و نشستن روی مبلمان را ناخوشآیند کنند.

بررسی تمامی این کیفیت ها نیاز به تخصص کارشناسانی همچون اعضای گروه 20مبل دارد.

بهترین پارچه مبل موجود در بازار

همه فکر می کنند که پارچه های ترک، بهترین پارچه های موجود در بازار برای تعویض پارچه مبل هستند. واقعیت این است که گرچه پارچه های ترک، پارچه های خوب و باکیفیتی هستند، اما انواع نامرغوب هم در میان آنها کم نیست. از طرف دیگر قیمت پارچه های ترک معمولا خیلی بالاست و به نسبت سایر گزینه ها موجود، چندان انتخاب معقولی نیستند.

کارشناسان 20مبل توصیه می کنند که به جای پارچه های گرانقیمت ترک، از پارچه های ایرانی بسیار باکیفیت استفاده کنید. پارچه های ایرانی برخلاف تصور عموم اتفاقا از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند و از طرفی قیمت بسیار مناسب تری هم دارند. این پارچه ها مخصوصا برای تعویض پارچه مبل های سلطنتی و استیل بسیار مناسبند.

همچنین اگر قصد تعویض پارچه مبل راحتی را دارید، بازهم زینه های باکیفیت چینی، مخصوصا پارچه های مخمل چینی، گزینه های به صرفه تر و بهتری نسبت به پارچه های ترک هستند.

خدمات تعویض پارچه مبل

20مبل با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه انواع خدمات تعمیر مبل، می تواند به بهترین شکل ممکن کار تعویض پارچه مبل را برای شما انجام دهد. فاصله شما با کارشناسان 20مبل تنها چند کلیک ساده است. متخصصان ما پس از حضور در محل و بررسی وضعیت مبلمان، آن را با خود به کارگاه برده و بعد از تعویض پارچه و نوسازی آن دوباره به شما باز می گردانند.

البته باید به یاد داشته باشید که مشکلات مبل شما ممکن است تنها محدود به پارچه نباشند. در خیلی از موارد، تازه بعد از برداشتن پارچه مبل مشخص می شود که بخش های داخلی مبل، مانند فوم، فنر یا حتی کلاف آن چه مشکلاتی دارند. در صورت وجود چنین مشکلاتی توصیه می کنیم ابتدا آن را برطرف نمایید و سپس کار تعویض پارچه مبل را انجام دهید.

هزینه تعویض پارچه مبل

20مبل ادعا نمی کند که در حوزه تعمیرات مبلمان ارزن ترین تعرفه های دستمزدی را ارائه می دهد، اما کیفیت کار خود را صد در صد تضمین می کند. اوصولا توصیه ما این است که به تعمیرکارانی که بیش از حد ارزان یا بیش از حد گران کار می کنند اعتماد نداشته باشید.

جدای از بحث تعرفه های دستمزدی، پارامتر های مختلفی هستند که می توانند روی هزینه تعویض پارچه مبل اثر بگذارند. مهمترین آنها بحث قیمت و کیفیت پارچه ای است که برای مبلمان خود انتخاب می کنید. طبیعتا هرچقدر پارچه باکیفیت تر باشد و هرچه متراژ بیشتری از آن مورد استفاده قرار بگیرد، هزینه تعمیر مبل هم افزایش پیدا می کند.
کارشناسان 20مبل تمام تلاش خود را می کنند تا باکمترین میزان پرتی کار تعویض پارچه مبل را انجام دهند.

از طرف دیگر نوع مبلمان و سختی تعویض پارچه آن نیز در تعیین هزینه کار اثر می گذارند. به عنوان مثال معمولا تعویض پارچه مبل های راحتی کمی سخت تر از تعویض پارچه مبل های سلطنتی یا استیل است.

جمع بندی

شما می توانید با تعویض پارچه مبل خود ظاهری نو جدید به آن بدهید. با اینکار نه تنها مبل شما به شکل روز اولش در خواهد آمد، بلکه می توانید به دلخواه خود طرح و رنگ آن را نیز تغییر دهید. شرکت 20مبل با تعرفه های معقول و تضمین کیفیت، کار تعویض پارچه مبل را برای شما انجام می دهد.

برچسب ها :

آخرین اخبار

تعویض پارچه مبل

تعویض پارچه مبل

تعویض پارچه مبل: آیا پارچه مبل شما مستهلک شده است؟ آیا دیگر آن جلوه و تازگی گذشته را ندارد؟ آیا ...
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین پست ها


گالری


انواع روش های تعمیر مبل‌های فرسوده
تعویض پارچه مبل
رنگ کاری مبل
راه های تعمیر مبلمان فرسوده
نحوه قیمت گذاری تعمیر مبل
تعمیر نشیمن مبل
آموزش براق کردن مبل و میز چوبی
10 برند گران قیمت مبل
5 راه برای تشخیص مبل خوب

برچسب ها